Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kolejny piknik już za nami

W dniu 14 lipca 2017r. odbył się już drugi piknik integracyjno - edukacyjny w ramach kampanii „Kolory Trzeźwości i Bezpieczeństwa”. Tym razem bawiliśmy się w Ogródku Jordanowskim a kolorem przewodnim był ŻÓŁTY. Pogoda po raz kolejny nam dopisała i mogliśmy wspólnie z mieszkańcami uczestniczyć w wielu atrakcjach, konkursach i zabawach. Do wspólnej zabawy tym razem zaprosiliśmy animatorów z zespołu Duo Paulo, którzy jak widać na zdjęciach świetnie bawili się z młodymi i trochę starszymi uczestnikami. Oczywiście poza wspaniałą zabawą rozmawialiśmy na tematy związane z bezpieczeństwem i promowaliśmy wspólne, bezpieczne spędzanie czasu wolnego bez używek (alkoholu, narkotyków, dopalaczy itp.). Tradycyjnie informacje te przekazywane były podczas mini rajdu przy stoiskach profilaktycznych: Policji, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz bezpieczeństwa nad wodą. Każdy uczestnik naszej edukacyjnej zabawy na koniec pikniku otrzymał nagrodę. O frekwencji na naszym pikniku świadczy ilość wydanych kart do rajdu w liczbie 110. Tegoroczną dodatkową atrakcją jest nagroda główna dla uczestników naszych pikników a mianowicie rower. Na ostatnim pikniku, który odbędzie się na „Strzelnicy” 25 sierpnia spośród wszystkich uczestników, którzy chociaż raz brali udział w mini rajdzie (na jednym z czterech pikników) i wrzucili swoją kartę do specjalnie przygotowanej urny, zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma nagrodę główną.
Jesteśmy zadowoleni, że nasza propozycja skierowana do mieszkańców cieszy się coraz większym zainteresowaniem i uczestniczą w niej nie tylko dzieci ale również ich rodzice i dziadkowie.
Zapraszamy już teraz na kolejny piknik w ramach kampanii „Kolory trzeźwości i bezpieczeństwa”, który odbędzie się 04.08.2017r. w parku przy ulicy 8-go Marca.


 

Copyright © 2013 mops.kna.pl Wykonanie mako24.pl